В українському

Повідомлення від начальника поліції

Багато хто з нас вибрав для проживання, відвідати або працювати в місті Camillus через почуття спільності, що ми відчуваємо.Місцевий уряд надає багато послуг, у тому числі відповідальність за надання для безпеки та добробуту тих, хто в нашому суспільстві. Чоловіки і жінки вашого Camillus Департаменту поліції, багато з яких живуть тут, пишаються у відстоюванні довірили відповідальність, щоб наші спільноти, вільного від злочинів, а також страх перед злочинністю.

Це зайняло багато років самовіддану і напружену роботу для нас, щоб побудувати організаційну культуру, після чого наші поточні операції поліції моделюються. Ваш місцевий департамент поліції Camillus надає повний комплекс послуг, соціально-орієнтованої стилю громадської безпеки, адаптованих до потреб нашого зростаючого співтовариства. Ми активно наше прагнення надавати послуги, які наші жителі звикли очікувати і ми будемо продовжувати наші зусилля в найближчі роки.

Він з великим знайомство та ефективності, що ми дбаємо про правоохоронних потреби наших відвідувачів, підприємств і пасажирів, а також близько 25.000 людей, які живуть в місті і на селі Camillus. Наша зона обслуговування тягнеться більш ніж 34 квадратних кілометрів, в тому числі 133 лінійних км від житлових вулиць, середнього доріг, і доріг. У Camillus є 8705 житлових ділянок, 28 житлових комплексів, 8 шкіл, 6 парків, 515 комерційних і торгових об'єктів, і деякі з найбільш мальовничих угідь у всьому штаті Нью-Йорк.

В якості основного правоохоронного органу в нашому суспільстві чоловіки та жінки Camillus Департаменту поліції служить з безсумнівною гордістю і цілісність, яка отримала організація величезну підтримку спільноти. Підписка на філософії громадського порядку, ми надаємо унікальні і персоналізовані марки обслуговування клієнтів рідко зустрічається в інших установах поліції. Завдяки сильній поліції / спільноти партнерства, місто Камілла користується надзвичайно низький рівень злочинності, що сприяє дуже бажано якості життя наших мешканців.

Я закликаю вас переглянути наш сайт час від часу для останніх змін, інформації та нових послуг або програм. Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами, щоб Camillus найбезпечніший спільноти в північній частині штату Нью-Йорк.

Зі мною можна зв'язатися за адресою: twinn@townofcamillus.com або (315) 487-0102 , якщо у вас є питання або сумніви, що ви хотіли б зв'язатися зі мною про.

Thomas M. Winn
начальник поліції